U17 holky BBK DS Brno

  • Nejbližší zápasy:

  • 2.12.   9.00h Prostějov - BBK
  • 16.12.  14.00 BBK - Šlapanice  hala MU Kampus
  • Série zápasů v hale Kampus v lednu 2018:
  • 13.01.2018  Hranické panterky
  • 27.01.2018 BK Lipník nad Bečvou
  • 24.02.2018 TJ MEZ Mohelnice
  • O družstvu:
  • Hala MU Kampus Bohunice, Kamenice 5 a Gymnázium Vejrostova 2
  • trenéři družstva:

Ing. Ivo Veselý - licence B

Mgr. Mráček Tomáš - licence C

Organizační pracovník: Ing. Ivo Veselý

Mobil.: 792411459, email: bbkbrno@email.cz

Hráčky:

Suská Gabriela
Weisová Magdaléna
Viktorínová Adéla
Peloušková Anna
Trčková Monika
   
   
Rašticová Bětka
Buťová Klára -kap.
Staňková Lucie
Drápalová Lucie
Kučírková Ivana
Trčková Monika
Langová Michaela
Tylichová Natálie
   
Schmid Franzisca
Schmid Katharina

Kapitánka družstva Buťová Klára

 

Tréninky:

Pondělí:

17.45   - 20.00

 

Středa:

18.45 holky 2005 a starší –20.00

Čtvrtek:

18.15 holky 2005 a starší –20.00

 

Rozpis zápasů sezóna 2017-2018

8.9.-10.9.2017 Turnaj Brno 2017

Soutěž:

www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_4560.html

Termíny:

1. kolo

 
1. Maják Vyškov - BK Lipník n.B. 23.09.2017  
     
2. OP Prostějov - MEZ Mohelnice 23.09.2017        
     
3. Sokol KP Šlapanice - Basket Valmez 23.09.2017        
     
4. Hranické panterky - BBK Brno 23.09.2017        
     
2. kolo
5. BK Lipník n.B. - BBK Brno 07.10.2017
     
6. Basket Valmez - Hranické panterky 07.10.2017  
     
7. MEZ Mohelnice - Sokol KP Šlapanice 07.10.2017 10:00        
     
8. Maják Vyškov - OP Prostějov 07.10.2017        
     
3. kolo
9. OP Prostějov - BK Lipník n.B. 21.10.2017        
     
10. Sokol KP Šlapanice - Maják Vyškov 21.10.2017        
     
11. Hranické panterky - MEZ Mohelnice 21.10.2017        
     
12. BBK Brno - Basket Valmez 21.10.2017        
     
4. kolo
13. BK Lipník n.B. - Basket Valmez 04.11.2017        
     
14. MEZ Mohelnice - BBK Brno 04.11.2017 10:00        
     
15. Maják Vyškov - Hranické panterky 04.11.2017        
     
16. OP Prostějov - Sokol KP Šlapanice 04.11.2017        
     
5. kolo
17. Sokol KP Šlapanice - BK Lipník n.B. 18.11.2017        
     
18. Hranické panterky - OP Prostějov 18.11.2017        
     
19. BBK Brno - Maják Vyškov 19.11.2017        
     
20. Basket Valmez - MEZ Mohelnice 18.11.2017        
     
6. kolo
21. BK Lipník n.B. - MEZ Mohelnice 02.12.2017        
     
22. Maják Vyškov - Basket Valmez 02.12.2017        
     
23. OP Prostějov - BBK Brno 02.12.2017        
     
24. Sokol KP Šlapanice - Hranické panterky 02.12.2017        
     
7. kolo
25. Hranické panterky - BK Lipník n.B. 16.12.2017        
     
26. BBK Brno - Sokol KP Šlapanice 16.12.2017        
     
27. Basket Valmez - OP Prostějov 16.12.2017        
     
28. MEZ Mohelnice - Maják Vyškov 16.12.2017        
     
8. kolo
29. BK Lipník n.B. - Maják Vyškov 13.01.2018        
     
30. MEZ Mohelnice - OP Prostějov 13.01.2018 09:00        
     
31. Basket Valmez - Sokol KP Šlapanice 13.01.2018        
     
32. BBK Brno - Hranické panterky 13.01.2018        
     
9. kolo
33. BBK Brno - BK Lipník n.B. 27.01.2018        
     
34. Hranické panterky - Basket Valmez 27.01.2018        
     
35. Sokol KP Šlapanice - MEZ Mohelnice 27.01.2018        
     
36. OP Prostějov - Maják Vyškov 27.01.2018        
     
10. kolo
37. BK Lipník n.B. - OP Prostějov 10.02.2018        
     
38. Maják Vyškov - Sokol KP Šlapanice 10.02.2018        
     
39. MEZ Mohelnice - Hranické panterky 10.02.2018 15:00        
     
40. Basket Valmez - BBK Brno 10.02.2018        
     
11. kolo
41. Basket Valmez - BK Lipník n.B. 24.02.2018      
     
42. BBK Brno - MEZ Mohelnice 24.02.2018        
     
43. Hranické panterky - Maják Vyškov 24.02.2018        
     
44. Sokol KP Šlapanice - OP Prostějov 24.02.2018        
     
12. kolo
45. BK Lipník n.B. - Sokol KP Šlapanice 10.03.2018        
     
46. OP Prostějov - Hranické panterky 10.03.2018        
     
47. Maják Vyškov - BBK Brno 10.03.2018        
     
48. MEZ Mohelnice - Basket Valmez 10.03.2018 13:30        
     
13. kolo
49. MEZ Mohelnice - BK Lipník n.B. 24.03.2018 09:00        
     
50. Basket Valmez - Maják Vyškov 24.03.2018  
     
51. BBK Brno - OP Prostějov 24.03.2018        
     
52. Hranické panterky - Sokol KP Šlapanice 24.03.2018  
     
14. kolo
53. BK Lipník n.B. - Hranické panterky 14.04.2018
54. Sokol KP Šlapanice - BBK Brno 14.04.2018  
     
55. OP Prostějov - Basket Valmez 14.04.2018        
     
56. Maják Vyškov - MEZ Mohelnice 14.04.2018